می توانم اولین سایت سرگرمی آموزش کودک با هدف فرهنگسازی اجتماعی در ایران می توانم اولین سایت سرگرمی آموزش کودک با هدف فرهنگسازی اجتماعی در ایران

گزارش اختتامیه مسابقه کشوری” هم کلاسی سلام”

گزارش اختتامیه مسابقه کشوری” هم کلاسی سلام”
انجمن باور به عنوان یکی از انجمن های فعال در حوزه فرهنگ سازی اجتماعی با نگرش برابر سازی فرصت ها برای تمامی کودکان ایران زمین و آموزش شیوه تعامل صحیح کودکان با افراد دارای نیازهای ویژه، مسابقه ی “هم کلاسی سلام” را در دی ماه سال ۹۴ با اعلام فراخوان از طریق وب سایت هنری “آرت آنلاین” برگزار نمود.
۲۰۰اثر از کودکان و نوجوانان ۶ تا ۱۲ سال از شهرهای مختلف کشور به دبیرخانه مسابقه ارسال و از میان آنها به انتخاب کارشناسان داوری ۵۰ اثر به عنوان آثار منتخب به بخش نمایشگاهی راه یافتند و شش اثر به عنوان برترین ها معرفی گردید.
مراسم اختتامیه مسابقه کشوری” هم کلاسی سلام” روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ با حضور خالقین آثار برتر در کنار جمعی از کودکان کار، کودکان دارای معلولیت و بیمار، کودکان ساکن در کوره پز خانه های تهران و کودکانی از مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در محل فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.
در مراسم اختتامیه مسابقه هم کلاسی سلام از خالقین آثار برتر و حامیان برگزاری مسابقه تقدیر به عمل آمد و هنرمندان عزیزی از گروه “ستاره هنرمندان ایرانی” بصورت داوطلبانه به اجرای برنامه پرداخته و لحظاتی شاد و بیادماندنی را برای میهمانان کوچک “باور” خلق نمودند.
نمایشگاهی از آثار منتخب مسابقه “هم کلاسی سلام نیز در نگارگذر فرهنگ سرای اندیشه همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه افتتاح شد که این نمایشگاه به مدت یک هفته در این مکان دایر می باشد.
باور تلاش نمود در این ویژه برنامه با حمایت همراهان نیک اندیش خود خاطره ای بسازد بیاد ماندنی از حضور کودکان با تفاوت های فردی متفاوت، از بخش های مختلف اجتماعی در کنار یکدیگر، تا شاید بتواند گام کوچکی بردارد در تحقق رویای برابر سازی فرصت ها برای همه کودکان …

باور داریم:
هر کودکی در دنیا متفاوت به نظر می آید و عقیده ها، تجربه ها، سنت ها و توانایی‌های متفاوتی دارد. این تفاوت‌ها امکان های تازه، امید های تازه، رویاهای تازه و دوستی های تازه بوجود می آورد. تفاوت‌هایی که بین مردم دنیای ما وجود دارد گنجی است برای همه ما، تا با هم مشارکت داشته باشیم. هر کودکی بخشی از خانواده جهانی است و این خانواده در توانایی های منحصر به فرد آنان سهم دارد. فراموش نکنیم هیچ کودکی خارج از خانواده نیست.

برای دیدن گزارش تصویری مراسم روی لینک زیر کلیک کنید
{گالری عکس اختتامیه مسابقه هم کلاسی سلام}