می توانم اولین سایت سرگرمی آموزش کودک با هدف فرهنگسازی اجتماعی در ایران می توانم اولین سایت سرگرمی آموزش کودک با هدف فرهنگسازی اجتماعی در ایران

برگزاری مراسم اختتامیه ی جشنواره “من هم می توانم:

به گزارش دبیر خانه جشنواره “من هم می توانم” مراسم اختتامیه ی این جشنواره در تاریخ چهارشنبه 25 دی ماه از ساعت 9 الی 12 در سالن حجاب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

دانش آموزان مقطع سوم ابتدایی شهر تهران، به همراه معلمان و مدیران مدارس ابتدایی و همچنین نمایندگان سازمان های مرتبط با حوزه ی افراد دارای معلولیت کشور حضور، هنرمندان سینما و تلویزیون و عمو فیتیله ای ها میهمان این مراسم خواهند بود.

اجرای بازی لیوان چینی، کارگاه آموزش زبان اشاره و خط بریل و همچنین آشنایی با بیماری های خاص، همراه با بازی و سرگرمی از جمله برنامه هایی است که در بخش جنبی این جشنواره برای دانش آموزان تدارک دیده شده است.

جشنواره “من هم می توانم” در راستای توزیع کتابی با همین عنوان در مدارس ابتدایی شهر تهران بصورت طرحی پژوهشی صورت گرفته است. این کتاب با محتوای آشنایی کودکان با انواع معلولیت جسمی- حرکتی و حسی، توانمندی های معلولان، شناخت نشانه ها و سازمان های فعال در این حوزه، به منظور برقراری ارتباط صحیح کودکان با افراد دارای معلولیت و درک آنها از تفاوت های فردی، توسط انجمن باور یکی از انجمن های فعال در عرصه ی فرهنگ سازی اجتماعی تهییه شده و با همکاری دفتر انتشارات و تکنولوژی کمک آموزشی در مدارس ابتدایی شهر تهران توزیع شده است.

 علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه اینترنتی mitavanam.ir مراجعه کرده و یا با شماره 88342529 دبیرخانه جشنواره تماس حاصل نمایند.