می توانم اولین سایت سرگرمی آموزش کودک با هدف فرهنگسازی اجتماعی در ایران می توانم اولین سایت سرگرمی آموزش کودک با هدف فرهنگسازی اجتماعی در ایران

باور در جشنواره كودك، ورزش و سلامت

اين جشنواره و نمايشگاه بزرگ كه از تاريخ 11 الي 13 ارديبهشت ماه 92 در كانون كودكان و نوجوانان واقع در خيابان حجاب برگزار شد، از ساعت 9 الي 21 پذيراي كودكان و نوجوانان و خانواده هاي آنان بود. ترويج سلامت و ورزش همگاني در ميان خانواده ها و معرفي سازمان هاي مردم نهاد فعال در حوزه سلامت و ارتقاء سطح فرهنگي خانواده ها از اهداف برگزاري اين جشنواره بشمار مي آمد.

غرفه باور با نمايش محصولات انجمن در حوزه كودك و نوجوان و همچنين معرفي برنامه ها آتي و وب سايت سرگرمي آموزشي “ميتوانم” ويژه كودكان با استقرار ايستگاه نقاشي و جوايز متعدد ميزبان كودكان بازديد كننده از اين جشنواره بود.

خانم ها ياوري و ميلادي كه در اين سه روز مسئوليت غرفه باور را برعهده داشتند استقبال كودكان و خانواده ها از موضوعي كه باور در جشنواره به آن پرداخته بود را مثبت ارزيابي نمودند.

گفتني است باور در راستاي فرهنگ سازي اجتماعي در حوزه كودك و نوجوان فعاليت هاي گسترده اي را در قالب چاپ كتاب، برگزاري نمايشگاه و طراحي جشنواره هاي تخصصي را از چند سال پيش آغاز نموده است و اميد مي رود با برگزاري جشنواره من هم ميتوانم در آغاز سال تحصيلي جديد گام موثر و ماندگاري را در ترويج باورهاي متعالي در جامعه بردارد.

براي ديدن عكس و تصاوير مرتبط با اين حضور كليك كنيد

http://mitavanam.ir/gallery-room/جشنواره-كودك،-ورزش،-سلامت