می توانم اولین سایت سرگرمی آموزش کودک با هدف فرهنگسازی اجتماعی در ایران می توانم اولین سایت سرگرمی آموزش کودک با هدف فرهنگسازی اجتماعی در ایران

اخبار جشنواره من هم می توانم دی ماه 1392

چهارشنبه 4 دی ماه دبیر اجرایی جشنواره خانم میلادی از جناب آقای رحماندوست شاعر کودک و نوجوان برای همکاری با دبیرخانه جشنواره دعوت به عمل آوردند ایشان با خواندن کتاب جشنواره و با توضیحاتی که درباره هدف این پروژه به ایشان داده شد اعلام کردند که اگر در سفر نباشند حتما در جشنواره حضور خواهند داشت و این قول را به باور دادند که سرودی را با محتوای “من می توانم” به جشنواره ما هدیه دهند.

شنبه 7 دی ماه دبیر اجرایی جشنواره خانم میلادی در دفتر گروه هنری فیتیله حاضر شدند تا مذاکراتی در خصوص حضور این گروه هنری در مراسم “اختتامیه جشنواره من هم می توانم” را با عموفیتیله ای ها داشته باشند. پذیرایی صمیمانه این گروه از نمایندگان انجمن باور و قول همکاری شان در جشنواره و برنامه های آتی انجمن در حوزه کودک و نوجوان باعث دلگرمی بسیار گروه اجرایی من هم می توانم گشت.

تهیه مستند کاملی از روند برگزاری جشنواره از ابتدا مد نظر مدیریت انجمن و گروه اجرایی جشنواره قرار داشته است. در همین راستا،  تیم مستند سازی انتخاب شده و با اخذ مجوزهای لازم در جلسات توجیهی و هماهنگی مدارس و مناطق آموزش و پرورزش با دبیر اجرایی خانم میلادی همراه شدند و مصاحبه هایی را نیز با نمایندگان سازمان های همکار در این پروژه تهییه نمودند. لازم بذکر است روند مستند سازی تا پایان مراسم اختتامیه جشنواره ادامه خواهد داشت. امید است “مستند من هم می توانم” سند بارارزشی از تلاش باور در عرصه فرهنگ سازی اجتماعی حوزه ی افراد دارای معلولیت باشد و در آینده با تلاش پیگیرانه بتوانیم طرح هایی از این دست را که با اهداف و چشم انداز باور هم راستا می باشد را در مقیاس گسترده تری از ایران بزرگ اجرایی نمائیم.